Carys Dougles, annesi Catherine Zeta-Jones’un 25 yıl önceki elbisesini giydi!

‘Öldüren Cazibe’, ‘Temel İçgüdü’ ve ‘Oyun’ gibi yapımlarla dünya çapında geniş bir hayran kitlesine ulaşan 79 yaşındaki Michael Douglas, 2000 yılında ‘Kurda Tuzak’, ‘Maskeli Kahraman Zorro’ ve ‘Trafik’ gibi filmlerde başrol oynayan 54 yaşındaki Catherine Zeta-Jones ile dünyaevine girmişti.

Aralarında 25 yaş fark olan iki ünlü isim, aynı yıl Dylan adını verdikleri oğullarını, 2003’te ise Carys isimli kızlarını kucaklarına almıştı.

ANNESİNİN ELBİSESİNİ GİYDİ

Ünlü çiftin kızı Carys Zeta Douglas, 21’inci yaşına bastı. Doğum günü kutlamasında çekilen karelerini 218 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan Dougles, annesinin 25 yıl önce giydiği pembe elbiseyle kameralara poz verdi.

Elbisesin, minimal takılar ve bantlı topuklu ayakkabılarla kombinleyerek uzun saçlarını açık bırakan Carys’in annesine olan benzerliği dikkat çekti.

“EN MÜKEMMEL 21’İNCİ YAŞ GÜNÜ”

2018 yılında Town & Country için annesiyle birlikte poz verdiği ilk dergi kapağından bu yana moda dünyasının içinde yer alan Carys, gönderisine; “İsteyebileceğim en mükemmel 21’inci yaş günü!” mesajını yazdı.

Genç kadının kısa sürede 12 binden fazla beğeni alan fotoğraflarına; “Annenin elbisesini giymişsin, çok tatlısın”, “Aman Tanrım, Cahterine’in elbisesi!” ve “Bu elbiseyi bir yerlerden hatırlıyorum” şeklinde mesajlar yazıldı.

O ELBİSEYİ GİYERKEN ÖDÜL ALDI

Catherine Zeta-Jones, söz konusu pembe elbiseyi 1999 MTV Film Ödülleri’nde ‘Zorro’nun Maskesi’ filmindeki rolüyle en iyi çıkış yapan performans ödülünü aldığında giymişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir